הקמת בריכות נוי ומפלים

מחפשים משהו שיעניק לגינה שלכם קסם מיוחד ? הקמת בריכות נוי ומפלים יכולה להיות התוספת שתשנה את הגינה שלכם ללא היכר. וזה עשוי להיות פשוט ממה שחשבתם. הכירו את הטרנד החדש בעיצוב גינות פרטיות וציבוריות.
הגינה היא פינה קטנה של טבע. זוהי יכולה להיות הגינה הפרטית שלכם, או אולי גינה ציבורית. זהו מקום בו אנו יכולים להרגיש את הטבע, גם כאשר אנו נמצאים בסביבה עירונית. אם השקעתם בעיצוב גינות, יש לכם מקום נעים עם צמחיה ירוקה, אוויר צח ואווירה נעימה. אך יש כאלו שאינם מסתפקים בזה, ולוקחים את הדברים צעד אחד קדימה עם בריכות נוי לגינה ואפילו מפלי מים.

למי זה מתאים

אמנם יתכנו מקרים בהם בריכות הנוי אינן משתלבות בצורה הרמונית עם העיצוב הסביבתי, אך בעיקרון הקמת בריכות ומפלים יכולה להתאים לכל גינה, קטנה וגדולה. רק תמיד חשוב להתאים את הסגנון למראה העיצובי הכללי, ולסגנון והתחושות שנרצה לשדר.
בריכות נוי ומפלים יכולות להתאים לגינות פרטיות וגינות ציבוריות. אלו יכולות להיות גינות פתוחות ואפילו גינות מקורות בתוך מבנים.
ישנו ביקוש גדול להקמת בריכות ומפלים מצד אנשים פרטיים הרוצים לשדרג את גינתם הפרטית, גני אירועים שחשוב להם לחזק את האווירה הקסומה של הגן, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים וחברות הייטק שרוצות להעניק לעובדים פינה רגועה ומלאת השראה.

 

בריכות נוי לגינה – לגלות את הקסם

אתם בוודאי מבינים את הקסם של הגינה ומתחברים לתחושות הנעימות. הגינה היא עבורכם מקום להעביר בו את שעות הפנאי, לארח חברים ולבלות עם המשפחה. בריכות נוי ומפלים לגינה יכולים לתת לגינה שלכם ערך מוסף.
מפלי מים יכולים להביא לגינה שלכם את הזרימה האנרגטית ואת רעש פכפוך המים, רעש המבטל רעשים והפרעות ועוזר לבנות את תחושת ההרמוניה. אם אתם מהאנשים שאוהבים לתפוס רגע של שקט בשביל לסדר את המחשבות בראש, זה בדיוק מה שאתם צריכים. ומה שיעשה זאת למושלם הוא גם בריכת מים. הברכה יוצרת מראה קסום ואותנטי, והיא יכולה גם להכיל צמחי מים ואפילו דגי נוי. האם יכול להיות משהו יותר טוב מבריכת דגים לגינה?

 

פתרון אישי לכל גינה

לכל גינה ישנם מאפיינים אחרים, הנובעים מתוך הגודל ותנאי השטח, כמו גם השימושים של בעלי הגינה. אם חשבתם על בריכת דגים לגינה ומפלי מים, חשוב להתאים לגינה שלכם את הבריכה המתאימה. מעצבי גינות יכולים לתכנן לכל אחד בריכת נוי בסגנון אחר, בריכה המשתלבת עם הסגנון העיצובי של הגינה ומוסיפה לה ערך עיצובי ותחושות נעימות.
לעתים מדובר בעיצוב גינות הכולל שילוב של בריכות נוי ומפלי מים, ולעתים מדובר בהקמת בריכות ומפלים עבור גינות קיימות. המקרה הראשון מעניק לנו את כל החופש העיצובי, ואילו במקרה השני יש להתאים את הבריכה לעיצוב הקיים.
ניתן לעצב בריכות נוי ומפלי מים בכל גודל ובכל סגנון. למשל אלו יכולות להיות גינות בהן מקימים בריכות נוי הנראות כמקווי מים טבעיים המשתלבים עם מסלעה וצמחייה. ומנגד אלו יכולות להיות בריכות מסוגננות כאילו נלקחו מתוך גני אצולה אירופאיים. ואלו הן רק שתי דוגמאות, מעצבי הגינות יכולים לתכנן בריכות נוי בכל סגנון.

 

הקמת בריכות נוי ומפלים

לפני שמקימים בריכות נוי, יש לבדוק את הגינה ומאפייניה ולהבין את הצרכים העיצוביים של המקום. אלו מסייעים לנו לבנות את הקונספט, והוא זה אשר ישפיע על מאפייני הבריכה ואופי החומרים שאיתם נעבוד. האפשרויות הן רבות; אלו יכולות להיות בריכות נוי מ PVC, בריכות מיציקת בטון ואחרות. יש גם לקחת בחשבון היבטים של איטום, חשמל ועוד.

כבר בעת תכנון הבריכה יש לחשוב קדימה על התחזוקה השוטפת של הבריכה. בריכות עם דגי נוי וצמחיה ידרשו לתחזוקה גדולה יותר. ואילו בריכות שיש בהן רק מים דורשות פחות תחזוקה. יש לחשוב על הדברים הללו ולתכנן בריכות נוי התואמות לצרכים שלכם, והיכולות שלכם לטפל בתחזוקה השוטפת.
גם הבטיחות היא נושא שצריך לחשוב עליו, בעיקר כאשר ישנם ילדים בסביבה, חיות מחמד או בריכות נוי במקומות ציבוריים. זהו היתרון של אנשי המקצוע, הם מסוגלים לראות את התמונה המלאה ולתכנן עבור כל אחד פתרון אישי.

 

הקמת בריכות נוי לגינה

רוצים לתת לגינה שלכם את האווירה המיוחדת? חולמים על עיצוב גינה המחזק את הטבע ומאפשר להרגיש אותו בכל החושים? השילוב של בריכות נוי לגינה, עם או בלי מפלי מים, יכול להעניק להעניק לגינה שלכם את הקסם המיוחד שאותו אתם מחפשים. רוצים ולא יודעים איך? השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם עם מיטב אנשי המקצוע שיכולים לייעץ, לתכנן ולבצע.