התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי מאפשרת לכם ליהנות ממראה של דשא טבעי, ללא כל כאבי הראש והעלויות של תחזוקת דשא חי. זהו יכול להיות פתרון המתאים לגינות, מרפסות ואפילו מקומות סגורים.
מדשאה ירוקה תמיד נחשבה לסמל של איכות חיים. היא מעניקה לגינה מראה אסתטי, ויכולה להתאים גם למשחק, פעילות ספורטיבית ואירוח. אבל כל מי שהחזיק מדשאה ביתית, יודע כי נדרשת עבודה רבה על מנת לתחזק את הירוק היפה הזה. וזוהי אחת הסיבות העיקריות מדוע מעצבי גינות רבים בוחרים דווקא בהתקנת דשא סינטטי.

תחזוקת דשא חי דורשת השקיה מרובה, דבר שבפני עצמו הוא בעייתי במדינת ישראל אשר נמצאת במחסור מים תמידי. ומים הם רק היבט אחד של הבעיה. יש תמיד לגזום את הדשא, לדשן, לגרוף את העלים היבשים ולטפל במזיקים. מדשאה ירוקה זו התעסקות תמידית, בכל עונות השנה. אין מקום לטעויות ולכן רוב האנשים יעשו זאת באמצעות גנן מקצועי, דבר המוסיף לעלויות. וגם הגנן המקצועי ביותר יתקשה לשמור על מראה ירוק ומלבלב 365 יום בשנה – הדשא הוא דבר חי שלפעמים מצהיב בעונות מסוימות.
התקנת דשא סינטטי יכולה לענות על כל החסרונות של תחזוקת דשא טבעי, ולהביא לכם תועלת רבה. ואם מדברים על דשא סינטטי מחיר, לא ניתן להתעלם מהחיסכון בעלויות.


היתרונות של התקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא פתרון נהדר לצורך עיצוב גינה בבית פרטי, כמו גם בעסקים ומקומות ציבוריים. התקנת דשא סינטטי מאפשרת לכם ליהנות מכמה יתרונות מרכזיים:

1. חיסכון במים – דשא טבעי צורך הרבה מאוד מים. ובמדינת ישראל המים הם משאב יקר. המעבר לדשא סינטטי מאפשר לכם ליהנות ממדשאה ירוקה כל השנה, מבלי צורך בהשקיה.
2. חיסכון בזמן – לאחר התקנת דשא סינטטי נדרשת מעט תחזוקה על מנת לשמור על ניקיונו והמראה הרענן. אך אין להשוות בין זמן התחזוקה של דשא סינטטי, לבין השקעת הזמן הבלתי נגמרת בדשא טבעי.
3. אין צורך בחומרי הדברה ודישון – על מנת לשמר על המראה היפה של דשא ירוק, לעתים יש צורך בדישון כימי וחומרי הדברה. לא בטוח שאתם רוצים את הכימיקלים הללו בסביבה שבה הילדים שלכם משחקים.
4. חיסכון בעלויות – החיסכון במים ובכל התחזוקה הנדרשת בסופו של דבר מביא לחיסכון משמעותי בעלויות. להתקנת דשא סינטטי עלויות ראשוניות בשל הצורך להכין את השטח ולרכוש את הדשא. אך לאחר מכן העלויות הן מינימליות.
5. ירוק כל השנה – אחד היתרונות החזקים של התקנת דשא סינטטי היא שהוא ירוק כל השנה. מי שהחזיק מדשאה טבעית בביתו יודע שבהתאם למזג האוויר, או טיפול לא מתאים, הדשא מייד משנה את צבעו ואפילו מופיעות קרחות. עם דשא סינטטי תיהנו מגינה ירוקה כל השנה.
6. מתאים לחללים סגורים – דשא סינטטי מתאים אפילו לחללים סגורים. הוא אינו דורש שמש ואינו דורש השקיה, כך שבקלות ניתן להתקין אותו בכל מקום. אם רוצים לעשות פינה ירוקה במרפסת, בגג או במשרד, תמיד אפשר להשתמש בדשא סינטטי.


דשא סינטטי – נראה כמו טבעי

אנשים רבים נרתעים מהמושג דשא סינטטי. הם חוששים כי הדשא יביא איתו מראה פלסטי שאינו מלבב, עם תחושה שאינה מדמה את הדבר האמתי. אולי זה היה נכון לפני 15 שנים, אבל היום מדובר באיכות הגבוהה ביותר. יצרני הדשא הסינטטי מציגים מוצר בעל מראה ותחושה טבעית. הם משקיעים מחשבה רבה בבחירת החומרים ואף כוללים מגוון גווני צבע על מנת לדמות את הדשא לאמתי בצורה הטובה ביותר.
כך שבשורה התחתונה דשא סינטטי אפילו עולה על המקור. זהו פתרון מוכר ושכיח אצל כל מי שעוסק בתכנון גינות.


התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי היא אינה דבר מסובך, אך עדיין יש לבצע התקנה מקצועית אשר תבטיח שביעות רצון ועמידות לאורך שנים. הבסיס לביצוע העבודה הוא הכנה נכונה של השטח. יש להסיר כל מכשול שיכול להפריע, להכין קרקע חלקה וישרה, ויתכן גם כי צריך לתכנן שיפויים.
בטרם התקנת הדשא יש צורך בהכנות מקדימות כמו שכבת חצץ (במידה ומדובר בהתקנה על האדמה). חשוב לפרוס נכון את יריעות הדשא ולקבע אותן בצורה מדויקת ומושלמת על מנת לקבל מראה טבעי. תמיד מוטב להשאיר זאת בידי המקצוענים.


לשדרג את מראה הגינה עם דשא סינטטי

רוצים ליהנות מהיתרונות של דשא סינטטי ? זהו בהחלט פתרון מומלץ לעיצוב הגינה. אך על מנת ליהנות מכל היתרונות חשוב לבחור בדשא איכותי ולבצע התקנה מקצועית. כך תזכו בפתרון לשנים ארוכות.
מחפשים מתקיני מקצועיים? השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם עם כל הפתרונות להתקנת דשא סינטטי.